Vlerësimi-Normimi-Klasifikimi dhe krahasimi Forex ...

Euro ne nivelet me te uleta historike TREGU VALUTOR, BIE EURO DHE DOLLARI Frika nga “euroizimi” i ekonomisë shqiptare Report Tv - Këmbimi valutor/ Pasojat e grabitjes, vijon forcimi artificial i lekut në treg Luhatja e euros në treg - Vizion Plus - News - Lajme

Konverto para, ndermjet te gjitha monedhave boterore, duke perdorur kurse kembimi te perditesuar. Coin Kurs in Euro und Dollar live. Kryptowährungs Kurs kalkulator umrechner, aktueller Bitcoin und altcoin umrechner. Bitcoin, Ethereum-Rechner, coin Kalkulator auf coinkurs.com. Hier findest du den aktuellen Krypto-Währung Wechselkurse, Kalkulator und Umrechner. A simple and intuitive currency converter, perfect for travelers. Valuta EX provides accurate exchange rates for over 160 world currencies! Më i mirë brokerat-ndërmjetësit-brokerët për tregtimin bitcoin. Kryesor-majë-top kompanitë për tregtimin kriptoze valutë-monedhë. Forex, huaj-jashtëm këmbimit-shkëmbimit, valutës-monedhës-valutor, financiarë, stokut-fondet-bursës-fondeve-bursave-aksioneve-aksionare tregun. Forex Online-Në-linjë-Onlajn: interesit-përqindjes-interesave normat, këmbimit-shkëmbimit kurset ... Bitcoin, monedha virtuale hyn “ilegalisht” në Shqipëri! Kujdes nuk ju mbron askush… Publikuar më 10.07.2017 nga Xhensila Demollaj. Mania e monedhës virtuale vjen edhe në Shqipëri. Megjithëse Banka e Shqipërisë, si dhe Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare thonë se nuk ka asnjë kompani të licencuar për tregtimin e kriptomonedhës, e cila nuk është asgjë më shumë se një ...

[index] [37650] [38728] [13831] [41278] [42888] [12822] [20490] [18285] [1697] [32342]

Euro ne nivelet me te uleta historike

Rritja e përdorimit të monedhës euro në ekonomi ka shqetësuar Bankën Qendrore, e cila ka nisur punën për të bërë një plan masash në mënyrë që të ulë përdorimin e kësaj monedhe ... Monedha vendase është forcuar ndjeshëm në kursin e këmbimit valutor, duke arritur ditën e martë një rekord të ri përballë Euros. Një Euro u këmbye në tregun e brendshëm me 120.8 ... Lajme Arkiva 2000 Këtë javë dollari amerikan ka fituar dy pikë në kursin e këmbimit me lekun. Të hënën e kaluar monedha amerikane ishte në kuotën e 142,7 lekë në blerje dhe 143 lekë ... Leku ka vijuar të forcojë pozitat përkundrejt të gjitha monedhave këtë fundjavë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro u këmbye sot me 129.34 lekë, me 0.22 pikë më ... KURSI I KEMBIMIT VALUTOR - Duration: 1:11. One Tv Vlora 19,034 views. 1:11. Çmendet” euro, ja me sa lekë u këmbye sot - Duration: 1:25. Jeto Shendetshem 28,023 views. 1:25. DOBESOHET LEKU DHE ...

#